New BLINNITsA HURAKAN HKN-CDE400 crepe maker
PDF
BLINNITsA HURAKAN HKN-CDE400
ZWL 71,860
Contact the seller
Call me back
New BLINNITsA HURAKAN HKN-CDE400 crepe maker - Machineryline
1/1
Request additional photos
PDF
ZWL 71,860
UZS 2,700,000
Notify me when price changes
Contact the seller
Type: crepe maker
Location: Uzbekistan Toshkent10554 km to "United States/Columbus"
Seller stock ID: 797544612
Placed on: 07 May,2026
Condition
Condition: new
Additional services
More details — New БЛИННИЦА HURAKAN HKN-CDE400 crepe maker
Блинница Hurakan HKN-CDE400 предназначена для выпечки блинов круглой формы на предприятиях общественного питания и торговли. Модель оснащена электромеханической системой управления. Корпус выполнен из нержавеющей стали.Дополнительные характеристики:Габариты в упаковке: 1060х660х600 мм
Количество зон нагрева: 2
Материал жарочной поверхности: чугун
Страна производитель: Китай
Диаметр: 400mm
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Seller Verification
Price Check
Do not buy products which price is too different from the average price for similar equipment.
Doubtful prepayment
Varieties of this fraud may include:
  • Transfer of prepayment to the card
  • Transfer to the “Trustee” account
  • Such a request should be alarming, most likely you are communicating with a fraudster.
  • Transfer to a company account with a similar name
  • Substitution of own details in the invoice of a real company
Found a fraud?
Let us know
Safety tips
Similar ads
3
Price on request
Crepe maker
8.16 HP (6 kW)
Croatia, Vukovar
PEKARSKI STROJEVI OPREMA d.o.o.
2 years at Machineryline
new БЛИННИЦА HURAKAN HKN-CSE400 crepe maker
Crepe maker
4.08 HP (3 kW)